Hypotéka není jediná cesta k vlastnímu bydlení. Otevírají se nové možnosti

Naprostá většina lidí má touhu bydlet ve vlastním. Je to osvobozující, protože nemusíte platit vysoký nájem a můžete mít vlastní střechu nad hlavou. Vlastní bydlení je často klíčové rozhodnutí před založením rodiny. Protože samozřejmě málokdo má v kapse finance na byt nebo dokonce dům, běžná cesta je hypotéka. Cesta k získání hypotečního úvěru je však rok od roku trnitější, proto se stále více lidí, a často se jedná o mladé rodiny, dostává do situace, kdy získání hypotéky není možné. Je to i váš případ? Pro vás je tento článek.

Garantované splátky a údržba nemovitosti

V současné době existuje možnost, že si můžete zvolit v České republice prakticky libovolnou nemovitost, a tu následně splácet formou pravidelného nájmu. Taková služba je dostupná na webu Coolnajem.cz a představuje nový revoluční způsob, jak si pořídit vlastní bydlení. Při využití této služby, získáte zajímavé garance. Mezi ně patří:

  • Splátky v předem určené výši
  • Doba splácení 5 až 20 let
  • Údržba nemovitosti

Dopředu garantovaná výše splátek je pro většinu lidí rozhodující, protože umožňuje každému zvážit své finanční možnosti. Díky tomu se nestává, že se zájemce dostane do problémů se splácením. Příznivé také je, že splácet lze po dobu mnoha let, což je velmi podobné klasické hypotéce. Doba splácení pak samozřejmě představuje dobu, za jakou se dostane nemovitost do vašeho vlastnictví. Na výběr jsou jak byty, tak rodinné domy. Všechny nemovitosti samozřejmě vyžadují údržbu, kterou zajišťuje po dobu platnosti smlouvy poskytovatel služby.

Nájem, který dává smysl

Nájemné patří k nejvyšším životním nákladům. Proto je určitě zajímavé, že nájemné může zároveň představovat splátky za nemovitost, která nakonec připadne vám. Chcete-li této služby využít, postačí si zadat poptávku na již uvedeném webu. Nemusíte přitom do ničeho skákat po hlavě, rozhodnout se o výhodnosti nabídky můžete až na základě získané kalkulace.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Hypotéka není jediná cesta k vlastnímu bydlení. Otevírají se nové možnosti
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: Darky