Využijte bezpečný tandemový seskok padákem

Pátráte po skutečném zážitku? Zážitkový tandemový seskok padákem by vás měl nadchnout. Ověřený tandemový seskok padákem je výzvou, z níž se stoprocentně stane nezapomenutelný zážitek. Jestliže se pro adrenalinový tandemový seskok padákem doopravdy rozhodnete, oslovte prověřené pořadatele, jelikož vše musí být provedeno maximálně bezpečně. Před dávkou adrenalinu má přednost život a zdraví.

Neopakovatelné pohledy z velké výšky umožní všem zájemcům tandemový seskok padákem

Webové stránky Tandem2.cz avizují bezpečný tandemový seskok padákem za 3100 Kč. Adrenalinový tandemový seskok padákem můžete absolvovat vy, nebo jej můžete darovat svým blízkým jako dárek. Odpovídající tandemový seskok padákem pro vás i větší skupinu naleznete na internetových stránkách pořadatelů. Jedinečný zážitek si uchováte i díky videozáznamu a fotkám. I více lidí si může objednat seskoky, kdy pak získáte i pěknou slevu.

Kde tandemový seskok vyzkoušet

Vyjmenované seskoky jsou pořádány ve více krajích ČR, jen na vás záleží výběr lokality pro vlastní tandemový seskok padákem. Takže kupříkladu Kolín, Most, Kunovice, anebo Příbram, eventuálně Brno – obce, kde se skáče aktuálně, přesněji na letištích zmíněných měst. Detailní poloha uvedeného letiště je k nalezení na pořadatelském webu, včetně GPS souřadnic. Se společníkem, s nejlepší kamarádkou, kamarádem nebo členem z rodiny si vyzkoušejte tandemový seskok padákem. Brno má k dispozici dvě letiště, kde se dá provozovat tandemový seskok padákem.

Na internetu je nabídka kurzu volného pádu AFF – Assistant Free Fall – skáče se z výšky 4000 metrů pod dohledem dvou instruktorů. Pro návštěvu těchto lekcí jsou potřebné zdravotní prohlídky u leteckého lékaře. Za uvedený kurz zaplatíte 36 000 korun českých.

Pokud vás tandemový seskok zaujal a chtěli byste se tomuto sportu věnovat více, můžete využít některý z kurzů pro samostatný seskok, AFF, IAFF, nebo satic line.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Využijte bezpečný tandemový seskok padákem
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR