Chovné stanice mají mlaďounká a roztomilá štěňátka

Koukáte se po novém společníkovi ze zvířecí říše? Pokud uvažujete o pořízení pejska s rodokmenem, jehož byste velice rádi ukazovali na výstavách psů, dobře uděláte, kontaktujete-li specializovanou chovnou stanici. U takového nákupu štěněte bude nepochybné, že pochází z prověřeného rodu. Navíc některé stanice informují i o svých plánovaných vrzích, takže si dokážete nového pejska vybrat a zarezervovat.

Líbí se vám pejsek bullmastif, pes buldoček, případně mops?

Jaká plemena psů patří dnes mezi ta nejoblíbenější? S jistotou můžeme říci, že k populárním psům přiřazujeme bullmastif štěňata, francouzský buldoček štěňata, či roztomilá mops štěňata. Bullmastif je původně hlídací pes, a tak se musí vychovávat s přísností. Pokud jej náležitě vychováte, odvděčí se vám absolutní oddaností a bezmeznou ochranou. Francouzský buldoček spolu s mopsem jsou již menší plemena, která mají žertovnou, přátelskou a srdečnou charakteristiku. I navzdory jejich tvrdohlavosti je snadno vychováte. Nyní už je jen na vás, zdali to vyhraje francouzský buldoček, bullmastif, anebo mops, štěňata vyjmenovaných ras patří mezi nejroztomilejší.

Chovatelská stanice Madbull Farm inzeruje mops štěňata a francouzský buldoček štěňata

Pokud prahnete po psíkovi s průkazem původu, radíme vám oslovit chovnou stanici Madbull Farm, která vznikla před 23 lety a psi z této stanice bývají často oceňováni na výstavách v Česku i zahraničí. Dnes jsou ihned k mání francouzský buldoček štěňata, štěňata byla narozena před několika týdny. Oslovte tedy chovatelskou stanici Madbull Farm a zjistěte si pravidla pro prodej a předání malého pejska.

Na odběr jsou také mops štěňata, která jsou velmi půvabná. Tato plemena se lehce stanou dokonalými společníky k dětem a ostatním členům domácnosti. Chovatelská stanice Madbull Farm vyprodukovala řadu šampionů plemene mops.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Chovné stanice mají mlaďounká a roztomilá štěňátka
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR