Super Mario Brothers Kostýmy jsou tady!

Super Mario Brothers Kostýmy vybaveny miloval znaků Mario a jeho bratr Luigi. Mario byl asi od roku 1983, kdy se objevil v populární hry Nintendo. Popularita postav, kteří se snaží zachránit princeznu z muchomůrky nepřátele jako Bowser, král koopas, vedla k vydání několika her představovat Mario Brothers.

Nejroztomilejší Halloween zdobit jsem kdy viděl představoval rodinu, která se účastní Halloween karneval. Táta byl oblečen jako Mario, Luigi, jak dcera, matka jako princezna a batole chlapec jako ropucha, která je Mario je důvěryhodný sidekick. To je skvělé rodinná skupina kostým nápad!

Nesli zvukové efekty klíčenku a že stisknete tlačítko, které umožňuje zvukové efekty z videoher, když poprvé viděl nové lidi. Bylo to úžasné a já jsem mohl říct, že celá rodina má spoustu legrace.

Super Mario LAN strany

Zatímco děti a mládež chodil na video arkádami, intro hry konzole trochu změnil. V dnešní době, LAN strany šílenství, kde hráči videoher si společně hrát své oblíbené videohry. Halloween je skvělá záminka mít párty … všeho druhu!

Pokud uvažujete o házení narozeninovou oslavu (nebo letní party, zpátky do školy, párty atd.) pro vaše dítě nebo dospívající, který je do Super Mario hry, by země stranou výjimečná. V LAN party, obvykle děti hrají hry, celou noc!

Existuje několik Super Mario Bros zásoby strany z papírenského zboží, pozvánek a dekorací zvýhodňovat krabice a věci naplnit. Tam je dokonce tah řetězec, který představuje Mario Pinata, což je skvělé pro všechny druhy strany. Pinatas jsou zábava pro všechny věkové skupiny … od dětí po dospělé. Každý má rád překvapení nalezení dobroty, které vylít, když je přerušeno Pinata.

Samozřejmě, pokud hostitel se vystrojí jako Mario nebo Luigi, že by bylo skvělé. Lidé, kteří jsou kostým, plachý by chtěl nosit Mushroom Hat. Proč si kostým party z něj, je to, že čas v roce!

Stand-ups Mario, Luigi a princezna muchomůrka dělat úžasné dekorace a pravdivé Super Mario milovník chtít použít vyzdobit svůj pokoj. Ujistěte se, že se každého snímku s nimi, a to by bylo docela legrační, když každý byl v nějakém kostýmu!

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Super Mario Brothers Kostýmy jsou tady!
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: SeoOptimal