Deskové hry z různých zbraní

Boj je nápad, který je často zkoumána se stolními hrami. Je to jeden z nejvíce klasických forem zábavy, pro simulovaný boj postaví dva nebo více hráčů proti sobě, aby zjistili, kdo je silnější a lepší kvalifikaci vítězem je. Z tohoto důvodu, mnoho stolních her přirozeně simulovat boj mezi dvěma stranami. Některé z těchto her zaměřených bojových bude fungovat podobně jako válka, se dvěma skupinami lidí vynucují armády a hráč s vítěznou armádou, je vítězem hry. Ostatní deskové hry pracovat jako samostatné potyček av nich, někdy mohou hráči používat různé zbraně ke svému prospěchu.

Star Wars Epic Duely hra je jedním velkým příkladem. V této hře, která simuluje některé z nejoblíbenějších a intenzivní okamžiky šesti filmů, hráči mohou obnovit některé z nejvíce epické bitvy, které se těšily na obrazovce. Nicméně, tato hra umožňuje hráčům, aby se více kreativní přístup k boji. Některé z aktivit jsou k dispozici pro hráče, každý zachycující jedním z míst, kde je jedním z epické bitvy došlo. Existuje řada různých znaků, jsou k dispozici pro hráče, tak, že ze všech šesti filmů. Hráči vyberte znaky, které chtějí bojovat společně s místem chtějí bojovat palců Každá postava a místo bude nabízet různé výhody a nevýhody a je na hráči, aby rozhodl, co bude pracovat pro ně nejlepší.

Unikátní součástí této hry však je, že hráči si mohou vybrat podle toho, co zbraně, které nejvíce chtějí dělat bitvu s. Postavy, které nejsou dobře sladěny s Force lze použít světelný meč k boji, zatímco Luke Skywalker sám by raději, aby se na někoho s blasteru. Zatímco některé zbraně se přidávají vliv na znaky, které jsou vhodnější pro jejich použití, jako je světelný meč v případě Yoda, žádné znaky jsou prostě jiné použití jednu zbraň. To umožňuje hráčům vytvořit plně přizpůsobitelné hru, se těší jejich oblíbené Star Wars okamžiky, ať už ji chtějí.

Zbraně nemusíte striktně být něco, co hráč ve hře budou muset vybavit, ačkoli. Klasická detektivní hra Clue používá zbraně jako jeden z největších částí tajemství je prezentuje. Tato hra má hráče se snaží řešit vraždu a snaží se zjistit, kdo zavraždil majitele zámku, ve které místnosti a používat to, co zbraně?

V tradiční verzi této hry, je jich tam šest zbraní možnosti a hráči potřebují, aby přezkoumala možnost některé z těchto zbraní je zodpovědný za vraždu. Tím, že pohybuje okolo hrací plochy, zadání všech možných prostor a zpochybňování zapojení všech možných zbraní, budou hráči začíná pomalu zúžit která zbraň byla větší pravděpodobnost, že je vražedná zbraň. V tomto příkladu, se zbraně se velmi pasivní části hry, ale jsou stále důležité pro výsledek!

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Deskové hry z různých zbraní
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: SeoOptimal