Vinylové plovoucí podlahy do každé domácnosti

Uvažujte o koupi úplně nové podlahy do své kuchyně, do dětského nebo obývacího pokoje? V dnešní době se těší velké oblibě právě vinylové plovoucí podlahy. Právě vinyl je univerzální krytinou, kterou lze bez problémů umístit do každé místnosti. Mezi nejdůležitější výhody této krytiny patří hlavně pružnost, velká mechanická odolnost, příjemný došlap, voděodolnost, cenová dostpunost a také jednoduchá údržba.

Proč právě vinylová plovoucí podlaha?

U vinylové plovoucí podlahy se můžeme setkat i s označením PVC, která ovšem zahrnuje rovněž linolea neboli marmolea. Tuto krytinu lze pořídit v tlouťce od 1, 4 do 3, 7 mm. Můžete si zakoupit celou roli, čtverce či lamely, záleží pouze na představě, kterou při nákupu vinylové podlahy máte. Praha, vinylové podlahy Brno, Ostrava – tyto vinylové plovoucí podlahy dnes zakoupíte po celé České republice. Rozhodně vám ale doporučujeme pořídit si podlahu na vinyloveplovouci-podlahy.cz, kde lze vybírat ze spousty provedení.

Dřevěné podlahy, jež nestárnou

Dřevěné podlahy jsou klasika, se kterou se můžeme setkat nejenom ve starších domácnostech. Dnes jsou pořád oblíbené, a to i přestože jim konkurují PVC podlahové krytiny či třeba koberce. Pokládka plovoucích parket pak rozhodně není tak náročná, jak by se mohlo na první pohled zdát. Navíc mají dřevěné podlahy Brno celou spoustu pozitiv. Mají skvělé tepelné vlastnosti, mají velmi dlouhou životnost a samozřejmostí je bohatý výběr z několika možných povrchových úprav. Popřemýšlejte i vy o pořízení dřevěné podlahy. Brno, resp. Tišnov u Brna, je sídlem společnosti Podlahy Stylefloor, kde jsou k dispozici jednotlivá provedení.

Zkuste e-shop

Podlahu si můžete zakoupit i z pohodlí domova. Můžte si tak pohodlně rozmyslelt její typ i barvu. Ať už se rozhodnete využít PVC podlahy, vinylové plovoucí podlahy, přírodní korkové podlahy, dřeva či marmolea, jistě bude váš výběr správný. U podlahových krytin pak máte k dispozici celou řadu moderních provedení.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Vinylové plovoucí podlahy do každé domácnosti
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR