Do soukromé školky na pražských Modřanech můžete stále umisťovat své děti

Soukromá školka Čiperka má pořád volné kapacity pro další malé žáčky. Pedagogický, logopedický a také zdravotnický personál, který má k dispozici Soukromá školka Čiperka, poskytuje dětem propracované zábavné a výukové programy a plnohodnotně strávený čas v kolektivu děti vůbec.

Soukromá školka Modřany nabízí spoustu činností

Všechny děti, kterým školka Modřany skýtá útočiště, si mohou vybírat ze spousty nabízených kroužků, jako je třeba výuka AJ, tenisu, hry na flétnu i plavání. Děti se zároveň naučí jemné motorice při kurzech keramiky, na hodinách jógy se naučí správně dýchat a bezvadně držet tělo. Nechybí zde ani činnosti k posílení vztahu ke zvířatům, jako jsou hipoterapie nebo canisterpie, tedy spolupráce s psy a koňmi.

Soukromá školka Čiperka je ideální volbou pro rodiče a zejména děti

Soukromá školka Čiperka však myslí nejen na děti, ale zároveň na jejich rodiče. Rodiče jsou ve školce a při školních aktivitách vítání. Vyberete-li dětem výlet u moře, můžete se k této aktivitě přidat. Spolupráce s pedagogickým sborem a přátelská rodinná atmosféra jsou důležitými krédy mateřské školky Modřany. Děti budou mít možnost během školního roku navštěvovat nejrůznější české památky, uvidí divadelní představení, podívají se rovněž do zoo, mohou jet i na hory.

Čiperka není jen tak ledajakou mateřskou školkou

Soukromá mateřská školka Modřany pečlivě, a přesto neobvykle připravuje budoucí prvňáky na nástup do základní školy. Pro předškoláky je zde připraven výukový program, Poznej své tělo a měj ho rád, v němž se učí zdravověda, učí se zde také o péči o zdraví a o vlastnostech lidského těla. Každoročně probíhá také šerpování budoucích prvňáků na parníku na Vltavě.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Do soukromé školky na pražských Modřanech můžete stále umisťovat své děti
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR