Využijte profesionální péče společnosti Venčení psů Praha

Potřebujete spolehlivou osobu, která Vašemu pejskovi poskytne prvotřídní péči a bude asistovat při jeho venčení, zatímco vy chcete odpočívat, případně máte důležitou obchodní nebo soukromou schůzku? Právě pro Vás byla pro pražské působení založena společnost Venčení psů Praha, která za pomoci svých kvalifikovaných pracovníků a vysokoškolských studentů s pozitivním přístupem ke psům poskytuje prvotřídní služby.

Pokud nechcete svého pejska předávat do cizích rukou, případně se ptáte, jak funguje předání klíčů od bytu a bezpečnost Vašich věcí, zatímco budete nepřítomni, společnost Venčení psů Praha navrhuje několik způsobů. Nejvíce upřednostňovanou variantou je, že majitel nechá klíče od bytu ve schránce a venčitel má klíček od schránky, kde klíče od bytu vezme a zase je do schránky vrací. Další možností je pro maximální zabezpečení omezený přístup venčitele do bytu. Svého pejska necháte pouze v určité části bytu a dveře do ostatních částí, kam nechcete, aby měl kdokoliv přístup, zamknete. Jiní majitelé preferují svěřit své klíče sousedovi, případně nechat svého pejska přímo u sousedů, kde si ho venčitel vyzvedne a po procházce ho opět odevzdá.

Pro bližší informace neváhejte navštívit internetové stránky společnosti, kde naleznete i kontaktní informace, na kterých je zástupce společnosti Venčení psů Praha připraven zodpovědět veškeré Vaše případné dotazy.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Využijte profesionální péče společnosti Venčení psů Praha
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: prclanky77