Všechny maminky pozor!

Oběd, prádlo, vyluxovat, vytřít, vyžehlit…Starat se o domácnost není žádná legrace. Každá maminka nám dá za pravdu, že postarat se o domácnost a rodinu je nelehký úkol. Každá žena má právo na chvilku odpočinku, a čím si ho víc zpříjemnit než magazínem pro opravdové dámy, Lady.cz.

Klid, relaxaci a místo k nalezení zajímavých informací pro vás má naše sekce Rodina. Tak například nové studie o výchově dítěte. Věděli jste, že se jazyková inteligence dětí rozvíjí lépe, pokud mu pohádky předčítá tatínek? Vyměňte knihu za šálek čaje, relaxujte po náročném dni a zapojte do výchovy vašeho společného potomka i tatínka. Chystáte akorát večeři? Tak pozor jak jí budete konzumovat. Většina českých rodin nevečeří u společného stolu. Pokuste se to dnes napravit a prostřete pro celou rodinu. Určitě si to užijete, podělíte se o zážitky z celého dne a utužíte tím své vztahy. A o to přeci jde. Každá maminka je spokojená tehdy, co je spokojená celá rodina.

Maminky jsou především ženy. A ženy mají rády i módu nebo jiná témata. Lady.cz vše z toho nabízí. Až budete mít opět chviličku, určitě se podívejte.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Všechny maminky pozor!
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: Darky