Vychytané dárky

Každý má rád dárky a v dnešní době je obzvláště ceněné, když je dárek něčím originální, vtipný, praktický, zkrátka vychytaný. V čase konzumu už nestačí pouhá bonboniéra a květina, navštivte náš obchod Dárkysradostí.cz a vybírejte z široké nabídky těch nejlepších dárků na trhu.

Vychytaný dárek je příliš obecné pojmenování. Abychom Vám přiblížili, co se pod takovým pojmenováním vtipného, originálního a praktického dárku skrývá, uvedeme několik příkladů. Mezi vychytané dárky u nás řadíme například Aqua Launcher. Aqua Launcher je osobní vodní odpalovací základna. Už žádné bonbóny do koly. Nalijte do láhve vodu, upevněte a natlakujte. Láhev vyletí až do 30ti metrů. Další z řady našich vychytaných dárků je solární led klíčenka. Nejen, že si posvítíte, když budete potřebovat, ale dokonce odpadne tak zbytečná starost, jakou je hlídání nabitých baterií. Díky malému solárnímu panelu na led klíčence stačí dobýt solární led klíčenku z obnovitelného zdroje a už svítíte. Vychytanější světlo už být nemůže.

Nezaujali Vás tyto dva dárky? Nevadí. Zavítejte na stránku obchodu Dárkysradostí.cz a vyberte si jiný vychytaný dárek, který se Vám bude zamlouvat.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Vychytané dárky
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: Darky