Notebooky na míru od Goldmax.cz

Eshop Goldmax.cz se zabývá oficiálním prodejem výkonných notebooků a mobilních pracovních stanic značky Eurocom v Česku a na Slovensku. Notebooky Eurocom jsou vysoce výkonné stroje pro náročné zákazníky, kteří požadují spolehlivost, vysoký výkon a sestavení komponent na míru.

Herní notebooky, mobilní pracovní stanice či grafické stanice od kanadského výrobce EUROCOM sestavujeme na míru již přes pět let. Společnost EUROCOM je na trhu již přes 20 let a patří mezi lídry v tomto segmentu trhu.

Všechny komponenty našich notebooků na míru či mobilních serverů Eurocom jsou vybírány pečlivě na míru podle představ každého klienta. Vybíráme pouze z kvalitních a ověřených součástí tak, aby celek zajistil bezproblémovou funkčnost a stabilitu. Poskytujeme také technickou podporu a konzultace pro naše zákazníky.

Mezi naše klienty patří státní i soukromý sektor, školství, veřejná správa apod. Výkonné notebooky Goldmax se využívají hlavně pro náročné operace, například při tvorbě grafiky a videí, modelů, vizualizací, konstruování či složitých výpočtech. Oproti klasickým PC je výhoda v mobilitě a možnosti práce v terénu či na cestách.

Pro hráče PC her máme v nabídce také herní notebooky na míru Goldmax, které zaujmou vysokým výkonem pro nejnovější hry.

Nemáme pevně určené specifikace přístrojů – na Goldmax.cz najdete konfigurátor notebooků, přes který si vše nastavíte individuálně. Ihned také vidíte aktuální cenu zvolené konfigurace komponent. Kvůli tomu, že řešíme každý kus individuálně a nedržíme vše skladem, se dodací doba pohybuje kolem 2 týdnů.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Notebooky na míru od Goldmax.cz
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: Darky