Narazil jsem na erotické pomůcky s 11 tisíci zkušebními testy, a všechny na jednom místě. Ba dokonce česky!

Toužil jsem po erotickém okořenění sexu se svojí ženou. Vlastně kecám, chtěl jsem potěšit nás oba. Abychom vzájemné sexuální hrátky dostali do jiných dimenzí. Jasně že se stále milujeme, jenže v posteli to bylo v poslední době stále nudnější. Vlastně ani jednomu sex nepřinášel potěšení, jak by mohl. Jenže brouzdání po sexshopech s radami a pomůckami je vleklé, k tomu jsem vůbec netušil, co vlastně chci. Co mě ale překvapilo, že jsem objevil web, kde jsou tisíce rad a statí jen o erotických pomůckách a jejich veškerém využití při sexu. V sexshopu v sekci Inspirujte se se nachází obrovské množství testů sexuálních hraček, prádla a všeho možného neokoukaného zboží, které se dají použít pro zpestření sexu.

Lidi na webu objasňují, co s erotickými hračkami pro lepší milování provádějí, jak do milování tu kterou pomůcku, vibrátor či erotické prádlo. Díky tomuto webo snáze pochopíte, v čem je který vibrátor vynikající nebo naopak ne, kterým vibrátorům se raději vyhnout, a podobně. Prostě studnice nápadů o lepším sexu. Vstřebávání vypsaných informací mi trvalo vícero dní. Sexuální život se mnohonásobně rozšířil díky společným večerům tráveným právě u tohohle webu. Navíc jsem objevil sekcii Pořádná masturbace, kde jsou tipy – světe div se – jak si to pořádně udělat i bez partnerky.

K tomu mě navíc ohromilo, že tam maj tak milou prodavačku. Slečna se někdy vyjadřuje expresivně, mnoho z jejích nápadů je také vtipných. Třeba i návod jak zvětšit penis. K tomu se musí snažit, aby jí prodejna s erotickými hračkami prosperovala, navíc vám ale dovede taky poradit! Různé vibrátory, neobvyklé anální kolíky, příjemné kovové erotické pomůcky, sady pout, sady kroužků a návleků – to všecko zná a její manžel či přítel musí být hodně spokojenej. Na webových stránkách je i její popisování, jak chutná sex ve třech s umělou vagínou Fleshlight . Řeknu vám, takovou ženskou by si přál leckdo z nás.

Tímto končí můj popis nejlepších stránek o sexu, jaký jsem otestoval.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Narazil jsem na erotické pomůcky s 11 tisíci zkušebními testy, a všechny na jednom místě. Ba dokonce česky!
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR