Laciné koupelny, koupelnový nábytek i obklady prodává Kbkoupelny.cz

Rozsáhlá nabídka zahrnující dlažbu, obklady, baterie, umyvadla, zrcadla, osvětlení, koupelnový nábytek, toalety, vany, nebo kupříkladu sprchové kouty včetně příslušenství, otopná tělesa, ventilátory, barvy, tmely, instalační materiál, LED osvětlení a koupelnové doplňky jsou k mání v přehledném internetovém obchodě Kbkoupelny.cz. Nikoliv pouze levné koupelny jsou dostupné vskutku každému zákazníkovi. Veškeré zboží je dodáváno s až 20procentní slevou, spousta dalších slevových akcí je pak připravena pro podnikatele a velkoodběratele. Podporujeme také české výrobce zařizovacích předmětů.

Zařizování koupelny nebylo nikdy tak snadné a hospodárné. Při výběru zboží do koupelny, koupelnového nábytku a sanity doporučujeme produkty, které jsou dostupné na skladě, od osmi do osmačtyřiceti hodin, že nám za zabalení a dopravu zaplatíte jenom 160 korun. Platbu za objednané zboží pak představuje dobírka při převzetí zásilky. Na veškeré zboží pak poskytujeme záruku v rozsahu obecně platných předpisů tak, jak je uvedeno na faktuře či v záručním listu. Případné závady pak odstraňujeme zcela zdarma.

Sortiment zahrnující obklady a dlažby je velmi široký. Koupit si lze klasické koupelnové obklady a dlažbu či jedinečné mozaiky v rozmezí 63 – 2995 Kč. K dispozici tak máte mnoho keramických obkladů. Ze kterých si vybere opravdu každý zákazník. Náš koupelnový nábytek představují zajímavé produkty, které jsou vhodné do každé koupelny. Pořídit si můžete trendy barevné i retro dřevěné skříňky, díky kterým bude mít vaše koupelna šmrnc. Umyvadlové skříňky se zásuvkami i dveřními křídly jsou vhodné pod keramická umyvadla. Praktické jsou rovněž desky pod umyvadlo například v dřevěném dekoru. Nabízený koupelnový nábytek, či obklady je možné vhodně sladit se sanitou, které jsou také skladem.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Laciné koupelny, koupelnový nábytek i obklady prodává Kbkoupelny.cz
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR