Jaký dárek pro svalovce?

Je váš oslavenec fanda do fitness, z tělocvičny sotva vytáhne hlavu a dát mu pěstí vyústí v rozdrcení kůstek ve vaší ruce? Tady nejspíš s alkoholem, jak je jinak obvyklé, příliš neuspějete. Nejspíš má pevně stanovený jídelníček a alkohol by mu ho zbytečně naboural.

Fitness dobroty místo alkoholu

Ok, nadpis už v podstatě odhalil celou myšlenku, jak svalovce potěšit. Jenže jak to dát ještě dohromady a v čem mu to předat? Běžné dárkové koše s fitness výbavičkou nejsou příliš běžné a popravdě, v plastovém igelitu ani příliš vzhledné.

V dřevěném dárkovém balení Bomba Box to ale bude vypadat naprosto skvěle. Kromě perfektního vzhledu balení nabídne jeho otevření navíc super zážitek. Dovnitř se totiž dostane až po vypáčení přiloženým páčidlem.

Obsah fitness boxu

Jakmile se propáčí dovnitř, čeká ho osobní vzkaz a spousta fitness dobrot, které byste jen stěží pohodlně naskládali do běžného dárkového košíčku.

Box XL obsahuje celkem 21 položek a velkou rozmanitost. Je zde 2x instantní ovesná kaše s čoko příchutí (protein porridge), ve stejném počtu palačinky (protein pancake), 3x N1 pro stimulaci před tréninkem, 3x nakopávač s příchutí borůvky, 3 tyčinky, 4x BCCA s příchutí pomeranče, melounu, ananasu a cherry, 1 šejkr a 1 půlkilová protein čokoláda.

Dejte svalovci to, co potřebuje! Více na www.bombabox.cz.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Jaký dárek pro svalovce?
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: Darky