Vyberte si rozmanité moderní římské rolety a ostatní módní zastínění na rolety Praha

Jedničkou na trhu se stínícími soustavami je společnost Invence.net. Montáž, dodej, záruční a pozáruční servis veškerého zastínění je doménou čerstvé, rychle se rozvíjející firmy, jež konstruuje různá klasická a moderní zastínění. Jistota neměnné jakosti, nejvyšší možné životnosti a nápaditý design podtrhují jakost námi dodávaných typů zastínění. Praktické římské rolety, barevné látkové rolety s potiskem i bez, nápadité dvojité rolety, nebo i bateriové rolety a nanorolety, jiné rolety a různé žaluzie do střešních oken dodává a montuje Invence. net – rolety Praha po Česku i na Slovensku.

Zaměřujeme se i na vertikální žaluzie a horizontální žaluzie, moderní žaluzie ze dřeva, designové garnýže, různé závěsy a záclony, moderní markýzy, účinné venkovní žaluzie, ovšem také předokenní rolety, všelijaké markýzy pro zimní zahrady, nově oblíbené korbové markýzy. Sortiment pojímá i inovativní screenové a PVC rolety a neocenitelné sítě proti hmyzu. Provádíme montáž zastínění, jež nám dodávají spolehliví čeští a zahraniční výrobci: Friegerio, Renson, Brustor, Isotra, Leha, Luxaflex, Interstil, Omnika, rovněž i Bematech a Warema. Při objednávkách s námi pracuji architekti, zkušení projektanti a návrháři.

Vytváříme hodnoty v širokém rozsahu. K našim službám patří i odborná pomoc při výběru a následné zaměření zastínění. Dle přání klienta provedeme vizualizaci a předběžnou kalkulaci zakázky. Firma Invence.net – rolety Praha zajistí, montáž, záruční a pozáruční servis daného zastínění. Pětiletá záruční doba trvá u převážné části prodávaných typů zastínění. Sympatické novinky a akce rozšiřují bohatou nabídku zastínění. Právě jsme zavedli novou soupravu látek na plisé žaluzie, digitální celoplošný potisk textilních rolet, potisk japonských stěn, případně vertikálních žaluzií.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Vyberte si rozmanité moderní římské rolety a ostatní módní zastínění na rolety Praha
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR