Starému omšelému nábytku již odzvonilo. Vybavte si domácnost českým designovým nábytkem!

Také máte plné zuby zastaralých omšelých sektorových souprav populárních v minulém století, nebo se vám nelíbí nábytek z Ikey? Nabízíme vám řešení, jež představuje společnost Český designový nábytek Lupínková. Tato firma prodává moderní sedací soupravy, kancelářský nábytek na míru, pohovky a čalouněná křesla, ložnicový nábytek, jídelní stoly, konferenční židle a stolky, lakovaný a masivní nábytek, nábytek do dětských pokojů a bytové doplňky. Akční slevy pak potěší každého zájemce o nábytek na míru.

Jedinečný nábytek s puncem české kvality

Veškerý sortiment dodali čeští výrobci, kteří společně s designéry vyrábějí originální kusy nábytku. Pro nově zařizovaný interiér se specifickými parametry si můžete objednat nábytek na míru. Židle a stoly se zhotovují z masivu, ovšem i z materiálů, jako je dýha a lamino. Výstavní síní jsou unikátní čalounické práce v kombinacích židlí se sedacími soupravami a pohovkami.

Kombinovatelný sedací nábytek od společnosti Polstrin Design

Originální i střízlivější typologie, rozsáhlá barevná škála, variabilita a kombinace, to vše obsahuje sedací nábytek od Polstrin Design. Rozlišíte-li jednotlivé díly souprav, přijdete na to, že je možné je zajímavě kombinovat a propojovat. Nevejde-li se vám vysněná sedací souprava do místnosti, vyrobíme vám nábytek na míru. Zvolte si jen materiál, a konkrétní kousek nábytku bude potažen podle vašeho přání.

Ložnicový nábytek na míru

Ložnicový nábytek jako postele, komody, noční stolky, šatní skříně zhotovujeme z dýhy, masivu i lamina. Postele jsou pak potaženy látkou, koženkou, nebo třeba kůží. Ložnicový nábytek na míru je vyveden v typologii Benezio, který je velmi moderní, a rozhodně není „přeplácaný“.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Starému omšelému nábytku již odzvonilo. Vybavte si domácnost českým designovým nábytkem!
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR