Mobilní vířivky aneb proč vám doma nesmí chybět?

Rozhodli jste se pro pořízení vířivky, ale nemůžete se rozmyslet, jestli pořídit tu pevnou, nebo mobilní? S tímto výběrem vám rádi pomůžeme a poradíme, proč jsou mobilní vířivky tou nejlepší volbou a proč by vám tedy doma neměly chybět?

Mobilní vířivky

Mobilní vířivky

Mobilita

Jedna z hlavních funkcí je patrná již z názvu – a to je její mobilita. Na rozdíl od pevných, stálých a obvykle pozemních vířivek nemusí být vaše nafukovací vířivka na jednom místě, a nejlepší na tom je, že si ji s sebou můžete vzít i na víkend na chatu. Můžete ji jednoduše srolovat a naložit do kufru svého auta. A když nebude počasí na venkovní koupání? Prostě ji rozložte uvnitř. Proč se omezovat jen na letní dny? Mobilní vířivky můžete použít kdykoli a kdekoli – jako venkovní vířivky, nebo jako vnitřní.

Dostupná hydroterapie

Hydroterapii předepisuje mnoho lékařů na nemoci jako jsou artritida, cukrovka, tendonitida a mnoho dalších. Teplá voda v kombinaci s masážními tryskami vede k uvolnění tlaku na vaše klouby a svaly, které tak stimuluje k uvolnění. A vy se budete cítit skvěle. Teplá voda způsobuje dilataci cév, což v konečném důsledku snižuje krevní tlak a zvyšuje krevní oběh v těle. Hydroterapie se používá ke zmírnění příznaků určitých stavů srdce a cév spojených s vysokým krevním tlakem. Tyto hydromasážní vířivé vany vám tak pomůžou se zdravím.

Je dostupnější

Díky složení z jedné vložky a pouze jedné čerpací jednotky je výroba materiálů mnohem levnější. Mobilní vířivky jsou vyrobeny z odolných a silných vložek, které při správnému systému údržby vydrží roky. Když toto všechno vezmete v úvahu, zjistíte, jakou hodnotu za své peníze získáte. Jsou finančně mnohem dostupnější než pevné vířivé vany či vířivky pro plavání swim-spa. Mají také skvělý výkon, atraktivní vzhled – a z hlediska toho, že jsou nafukovací, také poskytují perfektní pohodlí, protože vás nikde netlačí, když si na ně lehnete.

Mobilní vířivka by měla být součástí každé domácnosti.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Mobilní vířivky aneb proč vám doma nesmí chybět?
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR