Bevedo spouští vyhledávač vybavení pro domácnost a zahradu

Česká firma Bevedo s.r.o. spouští vyhledávač zboží pro domácnost a zahradu. Bevedo.cz bude sloužit k usnadnění vyhledávání nábytku, dekorací a vybavení na zahradu napříč stovkami e-shopů.

Vybavení pro domov i zahradu

Už vás nebaví ztrácet nervy při hledání parkovacího místa a svůj drahocenný čas promarněný v obchodních domech s nábytkem? Vadí vám přecházet z jednoho obchodu do druhého? Přestaly vás bavit k smrti unudění a neochotní prodejci? Proto pojďte vyhledat zboží k nám. Jsme český internetový vyhledávač vybavení pro váš domov i zahradu. Spojujeme stovky prověřených českých e-shopů na jedno místo, kde si pohodlně vyberete a nakoupíte všechno vybavení.

Inspirujeme vás krásnými fotografiemi, rekonstrukcemi a jinými proměnami bytů v našem magazínu. Máme pro vás připraveny i originální produktové kampaně s ručně vybranými produkty od našich designérů.

V neposlední řadě máme pro uživatele připraven obsáhlý slovníček pojmů s více než 300 pojmy, který popisuje a vysvětluje nejrůznější odborné nejasnosti a zajímavé fráze.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Bevedo spouští vyhledávač vybavení pro domácnost a zahradu
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: bevedo