U Kulky – komfortní ubytování v Kyjově

Moravský Kyjov je populární díky svým kulturním akcí a turistickým památkám, včetně překrásné přírody, dobrého jídla a skvělého vína. Pro r. 2015 je pak pro návštěvníky Kyjova na jihu Moravy nachystaná řada kulturních akcí,

Kultura a folklór, sport a penzion Kyjov

Turisté se zde mohou seznámit se zdejší hudbou a tanci na nejstarším regionálním festivalu s názvem Slovácký rok, poslechnout si „cimbálovku“, navštívit expozici hraček Hračky ze staré půdy či třeba výstavu věnovanou spisovateli Bohumilu Hrabalovi. Návštěvníci se také mohou těšit na oblíbené Martinské hody, Kateřinská zábava a tradiční vánoční slavnosti. Návštěvníkům Kyjova, kteří shání příjemné ubytování Kyjov, vřele doporučujeme ubytování Kyjov.

Za skvělé jídlo, dobré pití a rodinnou atmosféru ručí penzion Kyjov – penzion U Kulky – ležící v samém centru Kyjova, penzion disponuje kapacitou 80 osob a kromě pohostinné, příjemné atmosféry poskytuje také skvělé zázemí pro cyklisty, rodiny i skupiny přátel. Při plánování firemního víkendu či rodinné dovolené se obraťte na penzion Kyjov. Potěšeni budete rozhodně příznivými cenami, výbornou domácí stravou doplněnou o výtečné moučníky nebo opékaná, grilovaná i uzená masa.

Cyklostezky v Kyjově

Zastánci náročnější cyklistiky, ale i cyklistické rodiny s vozíky za kolo pro děti budou mile překvapeni četností tras. Kyjov penzion leží v srdci Kyjova, a tak si každý cyklista může vybrat podle náročnosti a délky trasu, která mu bude co nejvíce vyhovovat. Za prozkoumání rozhodně stojí Kulkova mutěnická cyklostezka, Vyhlídka, Krajem folklóru a povodní a Krajem orchidejí, oškoruší a pálenic do Suchovské republiky.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - U Kulky – komfortní ubytování v Kyjově
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR